رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشکده علوم پزشکی نیشابور از ۱۵۲ مورد خدمت رسانی توسط پایگاه موتورلانس هتل چهارستاره امیران در سه ماه خبر داد.

مصطفی افشار نیک گفت : پایگاه موتورلانس هتل امیران با همکاری خیر نیک اندیش جناب آقای امیران در مهرماه سال ۱۴۰۰ افتتاح و راه اندازی شد.

افشارنیک افزود: موتورلانس در طول سه ماه ۱۵۲ مورد خدمت رسانی انجام داده است که ۱۰۸ مورد توسط کارشناسان اورژانس ۱۱۵ در محل درمان شده است.

او ادامه داد: همچنین ۳۴بیمار و مصدوم بعد از انجام اقدامات اولیه توسط کارشناسان اورژانس ۱۱۵ به آمبولانس تحویل داده شده و به بیمارستان انتقال داده شده اند و به بیش از ۱۰ نفر از مسافران و کارکنان هتل خدمات درمانی انجام شده است.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی ضمن تشکر از حمایت های خیر نیک اندیش جناب آقای امیران یادآور شد: در ارزیابی انجام شده در کمیته زمان سنجی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی، موتورلانس در کمترین زمان ممکن بر بالین بیمار حاضر شده و کارشناسان اورژانس ۱۱۵ اقدامات اولیه درمانی را تا زمان رسیدن آمبولانس انجام داده اند تا نقش مهمی در نجات بیماران اورژانسی در مناطق شلوغ و پرترافیک داشته باشند.