Untitled1

دکتر محمد رضا مرادقلی رئیس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی حکیم طی ابلاغی آقای حسین حسین آبادی را به عنوان سرپرست مدیریت داخلی مرکز منصوب کرد.

متن حکم به شرح ذیل می‌باشد:

جناب آقای حسین حسین آبادی

مدیریت خدمات پرستاری

با سلام و احترام؛

      خدمت به جامعه در هر جایگاه، ارزشمند و باعث مباهات است و همچنین توفیق در امر خدمت رسانی شایسته انسان هایی است که نهادی پاک و مطهر دارند و ضمیرشان سرشار از تعهد و ارزش های انسانی و والاست .

     لذا به موجب این ابلاغ بعنوان سرپرست مدیریت داخلی مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی حکیم منصوب می شوید تا با اتکال به خداوند متعال و رعایت جوانب شرعی و قانونی و با توجه به ظرفیت های قابل توجه آن مرکز و خرد جمعی و جلب مشارکت اعضاء هیأت علمی، کارشناسان و کارکنان خدوم نسبت به امور محوله اهتمام ورزید.

      توفیق روزافزون جنابعالی در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

متن نامه قدردانی دکتر مرادقلی از زحمات آقای عابدی به شرح ذیل می‌باشد:

جناب آقای محمدعلی عابدی

      چه غرورآفرینند عزیزانی که در کمـال صداقت و درستکاری، بهترین لحظات عمر خود را در سنگر خدمت به مردم سپری کردند و در جهت تحقق اهداف این مرکز، خالصـانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با پذیرش غم، شادی و با توکل به ایزد منـان در کنار سایر همسنگران، از خود گذشتند و اینک با کوله باری از تجربه سنگر را به عزیز دیگر  می سپارند.

     لذا وظیفه خود می دانم،  از زحمات بی دریغ، مساعی ارزشمنـد و اهتمام ویژه جنابعالی در طول مدت تصدی مدیریت داخلی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی حکیم تشکر وقـدردانی نمایم. امید است پیوسته در راه خدمت به نظام مقـدس جمهوری اسلامی ایران تحت فرامین مقام عظمای ولایت موفق و پیروز باشید.

دکتر محمد رضا مرادقلی

رئیس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی حکیم